Kodėl verta rinktis mūsų įmonę santechnikos darbams Kaune?

Statote savo svajonių namą ir norite pilnai įsirengti santechniką ar šildymo sistemą, tačiau nežinote patikimos kompanijos Kaune ar Kauno rajone? Susisiekite su mumis – esame santechnikos ekspertai savo paslaugas teikiantys jau daug metų, ir žinoma, už prieinamą kainą.

UAB „Drasanta“ įkūrėme 2009 metais, jau sukaupę didelį žinių bagažą. Nuo to laiko įgyvendinome šimtus įvairių projektų – įrengėme daugybę naujos statybos privačių namų, verslo centrų, ofisų, dirbome su renovacijomis. Mūsų darbų spektras apima vidaus santechnikos darbus, sanitarinių prietaisų montavimą, šildomų grindų bei radiatorių įrengimą, šilumos siurblių, kondicionierių, katilinių ir šilumos punktų montavimą.

Visuomet suteikiame nemokamas išsamias konsultacijas atvykę į vietą, dalinamės patarimais, esant poreikiui – padedame įsigyti kokybiškas medžiagas ir įrangą geromis kainomis. Mes suprantame, jog klientai turi begalybę kitų rūpesčių, todėl dėl mūsų teikiamų paslaugų galite būti visiškai ramūs.

Taigi, mes siūlome rinktis geriausius santechnikus Kaune bei Kauno rajone – UAB „Drasanta“ komandą. Paskambinkite mums ir sekite mūsų naujienas bei specialius pasiūlymus Facebooke.

Published
Categorized as Įmonė